2021. január 18. – 2021. január 24.

(Pécs – Szent II. János Pál Plébánia)

Koronavírus-betegség miatt a hétköznapi (beleértve a szombati napot is) szentmisék, valamit a szerdai esti dicséret és a csütörtöki szentségimádás elmaradnak. Kérjük a kedves testvérek megértését. Legközelebbi templom a kertvárosi Szent Erzsébet Plébánia temploma, ahol hétfőtől-péntekig reggel 7:15-kor, szombaton este 6 órakor tudnak a kedves hívek részt venni szentmisén.

Vasárnap (Évközi III. vasárnap)

Vasárnap

Szent II. János Pál-kápolnában: 10:30 órakor: szentmise

18:00 órakor: szentmise

Gyódon: 8:00 órakor – igeliturgia

Keszüben: 9:00 órakor – szentmise

Kökényben: 8:00 órakor – igeliturgia

Pécs – Nagyárpádon: 9:00 órakor – szentmise

Pécs – Postavölgyben: 16:00 órakor – igeliturgia

2021. február végén jegyes kurzust indítunk plébániánkon. Kérjük, hogy ebben az évben szentségi házasságra készülők február 15-éig jelentkezzenek a plébánia hivatalban vagy a sekrestyében!

Továbbra is kérjük a kedves testvéreket, hogy az orrot és a szájat eltakaró maszkot viseljenek, valamint belépéskor és szentáldozás előtt a kéz fertőtlenítése kötelező! Kizárólag kézből lehet áldozni, és az Oltáriszentséget az áldoztató előtt kell magunkhoz venni. Tartsuk a megfelelő távolságot, tartózkodjunk a kézfogástól! Vigyázzunk magunkra és egymásra!